کره : نوشته مایکل کرایتون

کره : نوشته مایکل کرایتون

دسته بندی:

قیمت: 224000 تومان

تعداد نمایش: 204 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 مارس 2019

به روز رسانی در: 15 مارس 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

224000 تومان – خرید محصول

درباره کتاب:

در دل اقیانوس آرام، در ژرفای سیصد متری٬ سفینه فضایی ناشناخته و عظیمی بر کف اقیانوس کشف می‌شود. گروهی از دانشمندان به سرعت خود را به آنجا، در عمق اقیانوس، می‌رسانند تا به بررسی این کشف حیرت‌آور بپردازند. آن‌چه می‌یابند دور از تصورشان است: آن سفینه، سفینه‌ای فضایی است با ابعادی خارق‌العاده. و از همه شگفت‌انگیزتر این‌که حداقل سیصد سال از عمرش می‌گذرد. و در زیر آب‌های اقیانوس، شگفتی در پی شگفتی…

رمان کره مثل اکثر آثار کرایتون پرداختی سینمایی ،پر تنش و هیجان انگیز دارد.یافتن یک وسیله ناشناس در عمق اقیانوس پای یک روانشناس را به جریانی سخت وارد می کند.او که زمانی گزارشی محرمانه برای برخورد با بیگانگان برای دولت تهیه کرده حال به همین خاطر پایش به ماجرا کشیده می شود.تلاش برای حل معمای این شی عجیب آنها را در جریانی سخت خطرناک و عجیب می کشاند.رمان روایت سلیس و پر تحرک دارد و بخوبی خواننده را بدنبال خود می کشد.از جایی تحلیل روانی هم با مضمون در می آمیزد و تجسمی عینی می یابد.


درباره نویسنده:

جان مایکل کرایتون (۱۹۴۲ – ۲۰۰۸) نویسنده، تهیه‌کننده، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، پزشک و تهیه‌کننده تلویزیونی بود که بیشتر به دلیل داستان‌های علمی تخیلی و تکنو تریلرش شناخته می‌شود. کتاب‌هایش تا به حال در حدود ۱۵۰ میلیون نسخه در سر تاسر جهان فروخته شده‌اند. کتاب‌های او دارای درون مایه‌های اکشن هستند و اکثراً نشان‌دهنده آیندهٔ تیره و تار یکی از فناوریهای نوین می‌باشند. تعداد زیادی از رمان‌های او دارای زمینه‌های غنی علمی و تحقیقاتی می‌باشند.

رمانهای او را می توان درامهای هیجان انگیز با رویکرد علمی روز نامید.نگاه او به دستیابی انسان به فنآوری بدبینانه است.داستانهای او تاکنون به بسیاری زبانها ترجمه و مورد اقتباسهای متعددی در سینما و تلویزیون قرار گرفته است که از مشهورترینشان می توان مجموعه فیلمهای پارک ژوراسیک را نام برد و همچنین سریال در حال پخش وست ورلد.مشهورترین رمانهایش پارک ژوراسیک و دنیای گمشده،نژاد آندرومدا،خورشید تابان و مرد رایانه ای و همین رمان کره است.


مشخصات محصول:

تعداد کلمات کتاب: 112,605 کلمه

تعدا صفحات متن اصلی کتاب: 531 صفحه (متن اصلی رمان 526 صفحه است.)

فرمت قابل دانلود:  Docx مایکروسافت ورد آفیس

«متن کامل رمان کُره با فرمت ورد قابل ویرایش»


نمونه متن تایپی:


پاسخ دهید