جنگل‌های تاریک آمازون

جنگل‌های تاریک آمازون

دسته بندی:

قیمت: 87000 تومان

تعداد نمایش: 142 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 15 مارس 2019

به روز رسانی در: 15 مارس 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

87000 تومان – خرید محصول

درباره کتاب:

هشتصد فرسنگ در آمازون با نام دیگر جنگل‌های تاریک آمازون (به فرانسوی: La Jangada – Huit Cents lieues sur l’Amazone) عنوان کتابی است از ژول ورن نویسنده فرانسوی که در سال ۱۸۸۱ منتشر گردید، این کتاب با نام کرجی غول‌پیکر هم ترجمه شده است.برخلاف بسیاری از داستان‌های ورن این داستان هیچ عنصر علمی تخیلی ندارد و در حقیقت یک داستان ماجرایی  است.

جنگلهای تاریک آمازون داستان فردی بنام جان کارِل می باشد او مردی برزیلی است که چندین سال قبل از این ماجرا به دهکده ی “ایکیتوس” واقع در مرز پِرو آمده بود. او مردی فقیر و تنها بود ولی توسط مردی مهربان به نام ماگاتاس پناه داده شده بود. بعد از مرگ ماگاتاس، کارل با دختر او ازدواج کرد و حالا در همین دهکده زندگی شرافتمندانه ای داشت. او تصمیم می گیرد با خانواده به شهر “بلما” رفته و آن جا عروسی دخترش را جشن بگیرد. ولی در راه با مردی شکارچی به نام توراس رو به رو می شود. او از رازی از جان کارل اطلاع دارد و…


درباره نویسنده:

ژول ورن نویسنده متفکر، روشن بین و نامدار فرانسوی هشتاد رمان بزرگ و کوتاه نوشته است . هیچگاه خود را یک دانشمند فیزیک و یا ریاضی معرفی نمی‌کند . اما با قدرت تخیل قوی و ابداع فوق العاده ای که برخوردار است مسائلی را مطرح می‌کند که بعدها توسط دانشمندان به اثبات می‌رسد. بعنوان مثال او پیش بینی می‌کند که می‌توان به کره ماه سفر کرد و اصولی را برای این مسافرت پیشنهاد می‌نماید که هفتاد سال بعد دانشمندان راه مسافرت بماه را بدست می‌آورند.

ژول ورن در فوریه سال ۱۸۲۸ در نانت تولد یافت و در مارس ۱۹۰۵ درگذشت. او هیچگاه از نوشتن خسته نمی‌شد. روزی به یکی از دوستانش نوشت:  وقتی می‌نویسم زنده هستم و هرگاه قلم را بر زمین بگذارم آثار حیات از من دور می‌شود .

دور دنیا در هشتاد روز ، مسافرت به مرکز زمین ، مسافرت و بازگشت از کره ماه ، میشل استروگف ، جزیره اسرارآمیز، جنگل‌های تاریک آمازون ، زیر زمین اژدها و بیست هزار فرسنگ زیر دریا از آثار برجسته ژول ورن است.

 


مشخصات محصول:

تعداد کلمات کتاب: 43,534 کلمه

تعدا صفحات متن اصلی کتاب: 222 صفحه اسکن شده

فرمت قابل دانلود: Docx مایکروسافت ورد آفیس

«متن کامل رمان جنگل های تاریک آمازون با فرمت ورد قابل ویرایش»


نمونه متن تایپی:


پاسخ دهید