دانلود نرم افزار

 

 نرم افزار کتابخوان ایپاب فارسی برای اندروید

 

برای خواندن کتابهای ایپاب بر روی گوشی های همراه و تبلتها نیاز به نصب برنامه کتابخوان می باشد . با توجه به توسعه روز افزون سیستم عامل اندروید ، به معرفی یکی از بهترین نرم افزارهای کتابخوان با پشتیبانی از زبان فارسی می پردازیم . نکته اصلی در نصب کتابخوانها بر روی سیستم عامل اندروید این است که سیستم مورد نظر از زبان فارسی پشتیبانی کند . نکته دیگر این است که برنامه کتابخوان نیز باید از زبان فارسی پشتیبانی کند . اگر از سیستم عامل اندروید ۴ به بالا استفاده می کنید این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها می باشد .

برای دانلود کلیک کنید :

دانلود sina reader.apk برای اندروید

نکته ضروری در خصوص نرم افزار Sina reader  : این نرم افزار نسخه ویژه ای از کتابخوان         FBReader  ویژه سیستم عامل اندروید می باشد . با توجه به اینکه FBReader از فارسی پشتیبانی نمی کند لذا از بروزرسانی آن خودداری نمایید .

ممکن است انواع مختلف کتابهای ایپاب بر روی کتابخوانهای مختلف اندکی متفاوت نمایش داده شود . معمولاً اگر در بعضی از کتابخوانها مشکل به هم ریختن علایم نوشتاری مانند علایم نقل قول  ”  ”  ، پرانتز  (  )   یا امثال آن را مشاهده کردید می توانید از کتابخوانهای دیگر استفاده کنید .

یکی دیگر از کتابخوانهای مناسب جهت مطالعه ایپاب فارسی کتابخوان مون ریدر نسخه خاورمیانه است که همانند کتابخوان سینا جهت نمایش زبانهای راست به چپ (RTL) مانند فارسی طراحی شده است . از جمله نقاط قوت این نرم افزار این است که برای تغییر دادن تم کتابها شامل اندازه فونت و شکل صفحه نمایش نیازی به تغییرات دستی نیست و تنها با تکان دادن گوشی یا تبلت می توانید تم دلخواه خود را فعال نمایید . در زیر می توانید نسخه فارسی خوان مون ریدر  ویژه اندروید را با لینک مستقیم دانلود نمایید :

 

دانلود moon reader.apk برای اندروید

 

 

 

نرم افزار ساخت ایپاب فارسی برای ویندوز

 

یکی از بهترنی و ساده ترین برنامه های ساخت ایپاب فارسی برنامه سیجیل ( Sigil ) می باشد که عده ای آن را به اشتباه زیگیل یا سیگیل تلفط می کنند . اگر چه این برنامه منبع باز بوده و توسط برنامه نویسان داوطلب توسعه داده می شود اما سایت اصلی این برنامه به علت تحریم ها به روی کاربران ایرانی مسدود می باشد . بنابراین ما جدیدترین نسخه سیجیل ویژه سیستم عامل ویندوز و راهنمای آموزشی  آن را از سایت اصلی تهیه و در اختیار کاربران عزیز قرار داده ایم . لطفاً جهت دریافت نرم افزار سیجیل و راهنمای آموزشی آن بر روی پیوندهای زیر کلیک نمایید :

 

دانلود نرم افزار سیجیل نسخه ویندوز  :        

دانلود سیجیل

 

دانلود راهنمای آموزشی سیجیل      :                 

 راهنمای سیجیل به زبان اصلی

به زبان انگلیسی و در قالب ایپاب